Літературний сквер «Літо-літечко минає, відлітають у вирій журавлі»

Матеріал подано без змін

Літературний сквер «Літо-літечко минає, відлітають у вирій журавлі»

(З досвіду роботи Баришівської ЦБС відділу культури та туризму Баришівської селищної ради Броварського району Київської області)

30 серпня 2023 року працівники Баришівської бібліотеки для дітей Баришівської ЦБС відділу культури та туризму Баришівської селищної ради провели літературний сквер «Літо-літечко минає, відлітають у вирій журавлі». На захід запросили відвідувачів Баришівка DLC: цифровий навчальний центр разом з фасилітаторами Світланою та Олександрою.

Гамірно та весело проходили конкурси та завдання, під час яких діти могли побігати, пострибати, повідгадувати казки та загадки і проявити свої здібності у створенні креативного вбрання.

А так як, захід проходив на галявині біля Свято-Троїцької парафії, до діток завітав настоятель Михайло Сливчук, який пригостив усіх смаколиками та побажав успішного навчального року. А матінка Любов Сливчук, подарувала дітям м`які іграшки.

Завідувач Баришівською бібліотекою для дітей

Ольга Биба