Бути знайомим з письменником це круто

Матеріал подано без змін

Бути знайомим з письменником це круто

(З досвіду роботи Вишнівської міської бібліотеки для дітей Бучанського району Київської області)

Вишнівська міська бібліотека для дітей разом з бібліотекарями Вишнівського академічного ліцею № 2 організували та провели зустріч учнів 3-4 класів з одним з найулюбленіших дитячих авторів – письменником Сашком Дерманським. Сашко вільно та невимушено спілкуючись із дітьми, представив  свої книжки, заходився розповідати про його перші літературні спроби, історію написання книжок, їх героїв. Діти цікавилися, як Сашко став письменником, в якому віці написав першу книжку і скільки часу потрібно на написання однієї історії. Надзвичайно насиченою видалася автограф-сесія, оскільки діти придбали багато книг. Зустріч пройшла у дружній атмосфері, залишивши в пам’яті дітей чудові хвилини від спілкування з письменником.Подарунком для автора за цікаву зустріч став малюнок від маленької шанувальниці , на якому вона поєднала героїв найвідоміших його творів .Дякуємо Сашку Дерманському за  час   та  натхнення, які він подарував учням. P.S. В шкільній та дитячій бібліотеках широкий вибір книг Сашка Дерманського , з"явилася ще одна нова книга - «Клуб врятованих. Непухнасті історії». Приходьте, читайте. та пізнавайте!

Оксана Томко

бібліотекар 1 категорії

Вишнівської міської бібліотеки для дітей