Інформаційно-пізнавальна година «Прояви рабства в сучасному світі»

Матеріал подано без змін

Інформаційно-пізнавальна година «Прояви рабства в сучасному світі»

(З досвіду роботи Славутицького ЗБІЦ Київської області)

Переглянувши ролік про сучасне рабство, глядачі, учасники клубу національної співдружності «Злагода», були шоковані, дізнавшись про те, що воно  існує і в наші дні. Їх дуже здивувало, що в Україні ці ганебні явища теж присутні.

Присутні не могли повірити, що десь діти працюють нарівні з дорослими, а отримують за свою працю копійки. Ніхто не дбає про їх здоров'я, і тому багато хто з них дуже рано йдуть з життя.

Те, що таліби використовують дітей в якості смертників, не є таємницею ні для кого. Але у слухачів відразу виникло питання, чому не вживаються заходи проти цього, чому уряд це взагалі допускає.

Ще багато про що говорилося на зустрічі. Учасники бесіди проявили дуже жвавий інтерес до теми, і всі разом прийшли до єдиної думки, що треба про це розповідати дітям з раннього дитинства, щоб вони знали ситуацію, що склалася в світі та згодом зрозуміли, як з нею впоратися.

О. В.Кропта,

завсектором клубної роботи Славутицького ЗБІЦ Київської обл.