Прийшла з теплом і сонцем Шевченкова весна

Матеріал подано без змін

Прийшла з теплом і сонцем Шевченкова весна

(З досвіду роботи Баришівської ЦБС відділу культури та туризму Баришівської селищної ради Броварського району Київської області)

Цикл заходів до 210-річниці від дня народження Великого Кобзаря, талановитого художника та народного поета Тараса Шевченка розпочала Баришівська бібліотека для дітей Баришівської ЦБС відділу культури та туризму Баришівської селищної ради.

5 березня 2024 року  найменші читачі, вихованці гуртка художньо-естетичного розвитку "Пізнайко" ЦПР "Мрія" з  їх керівником Аліною Гордійчук завітали  на гостину до Тарасової світлиці "Прийшла з теплом і сонцем Шевченкова весна".

Про нелегке дитинство Тараса Григоровича Шевченка, його любов до рідного краю, до місця де він народився та виріс розповіла провідний бібліотекар Юлія Гранько.

Дітки розповідали вірші, прослухали пісню "Зацвіла в долині червона калина" та переглянули пластиліновий мультфільм "Садок вишневий коло хати".

Захід доповнила книжкова викладка "Велич Шевченкового слова".

Зав. методично-бібліографічним відділом

Наталія Лавріненко