Відділ довідково-бібліографічної та інформаційної роботи

Відділ довідково - бібліографічної та інформаційної роботи здійснює пошук, систематизацію , обробку та поширення інформації серед читачів бібліотеки та відповідних спеціалістів Київської області всіма засобами довідково - інформаційної роботи. Координує інформаційно - бібліографічну діяльність бібліотеки та надає консультативно - практичну допомогу з даного питання бібліотекам області.

До послуг читачів у відділі функціонують і своєчасно поповнюються новими актуальними матеріалами " Систематична картотека статей" та " Систематична краєзнавча картотека".

Всебічне інформування читачів та відповідних спеціалістів здійснюється у форматі: книжкових виставок, викладок літератури, преси, списків літератури, експрес інформації, бібліографічних довідок, методично - бібліографічних матеріалів, пресс - кліпінгів, досьє та інших інформаційних продуктів, форм та засобів інформації.

Тут ви отримаєте інформаційно - бібліографічну довідку з будь - якого питання.

Щорічно готуються і видаються бібліографічні покажчики " Література про Київщину" та" Бібліотеки Київщини на сторінках преси".

Діяльність відділу спрямована на популяризацію бібліотечно - бібліографічних знань та сприяння вихованню інформаційної культури у читачів.

В практиці роботи відділу - Дні інформації, Дні бібліографії, бібліотечно - бібліографічні уроки.

Відділ здійснює консультативно- практичну допомогу біблотекам області з питань довідково - бібліографічного та інформаційного обслуговування користувачів різних вікових категорій. Надає консультації під час проведення обласних заходів з профудосконалення бібліотечних спеціалістів області. Вивчає і впроваджує в практику роботи прогресивний досвід з питань довідково - бібліографічного та інформаційного обслуговування користувачів.

Читачі бібліотеки завжди відчувають увагу та отримують дієву і своєчасну допомогу відділу довідково - бібліографічної та інформаційної роботи - відділу рухомого інтелекту, цікавої інформації та глибинних знань.